Tychy U21

22.07.2016

Strefa U-21 na Baczyńskiego

Podziel się:

Wszyscy, którzy w ubiegłą niedzielę przechodzili przez Plac Baczyńskiego z pewnością zauważyli moc barw GKS Tychy oraz tłum małych piłkarzy przy bramce U-21. 
 
Sportowe emocje towarzyszyły nam w czasie eventu Bacz na Niedzielę z GKS Tychy, gdzie promowaliśmy przyszłoroczne Mistrzostwa UEFY U-21.  
 
Podobnie jak w czasie Dni Tyskich, piłkarska bramka „Strzelaj jak młodzi mistrzowie” cieszyła się ogromną popularnością i nie raz trafiały się „złote strzały” młodych piłkarzy. Wśród wielu z nich byli zawodnicy miejskich klubów piłkarskich, a także wielu kibiców rodzimej drużyny. 
 
Najmłodsi z kolei gromadzili się przy naszym namiocie, gdzie cierpliwie w kolejce czekali na rozegranie meczu w mini-turnieju piłkarzyki.
 
Wszyscy, którzy przybyli do strefy U-21 otrzymali przypinki promujące mistrzostwa oraz wiele ciekawych nagród. 
 
Poza naszą strefą, na osoby odwiedzające Plac Baczyńskiego czekało sporo atrakcji: Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy, maskotka wilczek GKS Tychy, która obchodziła swoje pierwsze urodziny, stanowisko promujące otwarcie Tyskiej Galerii Sportu, sklepik GKS Tychy, stanowisko Kibice Razem i wiele innych. 
 
Kolejny event już wkrótce, w czasie Festiwalu Szantowego! Widzimy się 27, 28 sierpnia br. na Paprocanach.