Tychy U21

01.02.2017

BILETY NA EURO. CZEKAMY NA WAS!

Podziel się:

21 lutego rusza sprzedaż biletów na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017. Wejściówki będzie można nabyć na stronie www.u21poland.com/bilety. Warto się pospieszyć, ponieważ bilety nie są drogie, a zainteresowanie mistrzostwami ogromne.

Na Stadionie Miejskim w Tychach odbędą się 4 spotkania. W ramach zmagań w grupie C 18. czerwca zagrają ze sobą Niemcy i Czechy, 21. Czechy i Włochy, a 24. Czechy i Dania. W Tychach odbędzie się też półfinał turnieju – 27. czerwca.

Stars of today, superstars of tomorrow.

Ceny biletów na mecze na Stadionie Miejskim to od 15 zł za miejsce za bramką w trakcie meczu grupowego do 30 zł za miejsce wzdłuż linii bocznej w półfinale. Wejściówki są tańsze od tych na większość koncertów w regionie, a przecież do Tychów przyjadą gwiazdy.

„Stars of today, superstars of tomorrow” to oficjalne hasło polskiego turnieju. Na murawę w Tychach wybiegną m.in. bramkostrzelny napastnik Ajaksu Amsterdam Kasper Dolberg (Dania), Czesi liczą na punktującego Patrika Schicka z włoskiej Sampdorii, a i tak najwięcej gwiazd mają Niemcy i Włosi, których piłkarze regularnie grają w najsilniejszych ligach Europy (m.in. Matthias Ginter, Leroy Sane, Dominico Berardi, Gianluigi Donnarumma).

Uwaga! Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie tylko 8 biletów.

Ile biletów?

Do sprzedaży otwartej trafi 62% wejściówek. Poza nią aż 15% zostało zarezerwowane dla młodzieży ze szkół, akademii i klubów (dystrybuuje Wojewódzki Związek Piłki Nożnej). PZPN sprzedaje miejsca o podwyższonym standardzie, tzw. Biznes Hospitality (3% wszystkich kart wstępu), a 7% trafi do sprzedaży poprzez federacje piłkarskie krajów, które zagrają w turnieju.
Czekamy na Was na Stadionie Miejskim w Tychach. :)

www.u21poland.com/bilety