Tychy U21

22.05.2017

Coraz mniej biletów na tyskie mecze EURO 2017

Podziel się:

Finały EURO U21 zbliżają się nieuchronnie. Za niecały miesiąc do Polski przyjadą największe młode gwiazdy piłkarskiej Europy – to ostatni moment na zakup biletów!

Wejściówki na mecze grupowe z udziałem biało-czerwonych wyprzedały się tuż po otwarciu sprzedaży (Polacy zagrają w Kielcach i Lublinie)! Mimo to szansa na zobaczenie z trybun Milika, Zielińskiego, Linettego i spółki ciągle jest. W sprzedaży pozostało niecałe 500 biletów na tyski półfinał, w którym – mamy taką nadzieję - zagra kadra Marcina Dorny. Mecz odbędzie się 27 czerwca.

KUP BILET JUŻ DZIŚ I BĄDŹ CZĘŚCIĄ PIŁKARSKIEGO ŚWIĘTA: www.u21poland.kupbilet.pl/uefaeurou21semifinala

CZESKO-DUŃSKI POJEDYNEK SNAJPERÓW

Na Stadionie Miejskim w Tychach mecze rozegra grupa C. Wszystkie 3 spotkania grupowe zagrają tu Czesi z napastnikami Sampdorii i Ajaksu Amsterdam - Patrickiem Schickiem i Vaclavem Cernym na czele. Obaj w ligowych rozgrywkach zdobyli w sumie 26 goli, a jak informuje RAI, Juventus za pierwszego z nich wykłada 25 milionów euro.

Ich pojedynek z Danią można nazwać prawdziwym starciem snajperów. W napadzie Skandynawów najpewniej wystąpi Kasper Dolberg – kolega z drużyny Cernego. Z 23 trafieniami we wszystkich rozgrywkach jest najlepszym strzelcem wicemistrzów Holandii. Spotkanie odbędzie się 24 czerwca.

SWÓJ BILET KUPISZ NA STRONIE: www.u21poland.kupbilet.pl/uefaeurou21czechrepublicdenmark

CZESI VS. FAWORYCI

Dwa pozostałe mecze to szansa na zobaczenie gwiazd Bundesligi i Serie A. Przeciwnikami reprezentacji Czech będą bowiem Niemcy i Włochy, faworyci całych mistrzostw. Max Meyer, Jonatan Tah, Mahmoud Dahoud, Domenico Berardi, Marco Benassi – to tylko niektórzy z zawodników, którzy zagrają na tyskim stadionie. Bilety na mecze, które odbędą się kolejno 18 i 21 czerwca.

KUP BILET NA MECZ CZECHY – NIEMCY: www.u21poland.kupbilet.pl/uefaeurou21germanyczechrepublic

KUP BILET NA MECZ CZECHY –WŁOCHY: www.u21poland.kupbilet.pl/uefaeurou21czechrepublicitaly